TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Vranov nad Topľou » Vranov nad Topľou » Priestory » Obchodné priestory »

Priestory na Lekáreň alebo obchodné priestory blízko polikliniky, v centre Vranova n.T., 138 m2

Priestory na Lekáreň alebo obchodné priestory blízko polikliniky, v centre Vranova n.T., 138 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory pre lekáreň, zdravotnícke potreby, obchod alebo služby o výmere 138 m2 v novopostavenej budove RIVA. Budova stojí v centre Vranova nad Topľou na ulici M.R. Štefánika 169, pri hlavnej ceste, v jednej z najfrekventovanejších častí – neďaleko polikliniky a autobusových nástupíšť, oproti okresnému súdu a kultúrnemu domu. V priestoroch je v súčasnosti prevádzkovaná lekáreň a výdajňa zdravotníckych potrieb, takže pre zriadenie novej prevádzky tohto zamerania nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy. Priestory sú po úprave (odstránení) sadrokartónových priečok vhodné aj na prevádzkovanie predajne, showroomu, pobočky banky alebo poisťovne, prípadne služieb. Sú umiestnené na prízemí budovy a sú prístupné priamo z chodníka alebo z parkoviska cez zásobovací vchod. Priestor je klimatizovaný a chránený elektronickým zabezpečovacím zariadením, nad dverami je osadená vzduchová clona. Samostatné meranie elektrickej energie a vody. Meranie spotreby tepla. Celá budova je zhotovená z kvalitných materiálov vo vysokom štandarde. Nízke náklady na vykurovanie - budova je nízko energetická a teplo je vyrábané vo vlastnej plynovej kotolni, ktorá je súčasťou budovy. Parkovanie pre zákazníkov vo dvore. Cena: 10,99 €/m2/mesiac (vrátane užívania 3 parkovacích miest) + záloha za energie. Na Vaše otázky radi zodpovieme na tel.č. 0905 902 349 – Ing. Jozef Macko, 0905 356 948 – Ing. Ján Macko

Cena: 1 516,00 €/mesiac

  10,98 €/mesiac/m2

Kategória: Obchodné priestory - Prenájom

Lokalita: Vranov nad Topľou - Vranov nad Topľou
(Obchodné priestory - Vranov nad Topľou)

Úžitková plocha: 138 m2

Dátum aktualizácie: 26.9.2018

Identifikačné číslo: RIVA002

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Jelma, s.r.o.

Čemernianska 57/45, Vranov nad Topľou
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk